+48 603 60 60 14
Wycena to więcej niż cena

1.

Rozpoznanie

Kontakt z Klientem, określenie przedmiotu wyceny oraz określenie części składowych nieruchomości.

2.

Oględziny

Dokładne pomiary inwentaryzacyjne lub kontrolne oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej.

3.

Analiza

Analiza dokumentacji prawnej i technicznej nieruchomości, badanie przez rzeczoznawcę majątkowego stanu nieruchomości, analiza rynku nieruchomości podobnych.

4.

Wycena

Określenie wartości przedmiotu wyceny przez rzeczoznawcę majątkowego korzystającego z posiadanej wiedzy i doświadczenia.

Nieruchomości i my

Nieruchomości to od kilkunastu lat nasza codzienność. Każda wycena to nowe wyzwanie.

Badamy rynek obiektów podobnych, analizujemy, liczymy. Wykonując operat szacunkowy „zaprzyjaźniamy się” z nieruchomością, wykonujemy zdjęcia, pomiary, przeprowadzamy dokładny wywiad odnośnie wszystkiego, co nieruchomości dotyczy (m.in. lata budowy, materiały budowlane i wykończeniowe, wyposażenie w sieci infrastruktury technicznej).

 

Staramy się dostosować do zastanej sytuacji, w razie potrzeby służymy radą. Nasza wiedza i kilkunastoletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakość usług. Nawiązujemy trwałe relacje z naszymi Klientami, ponieważ chwile, kiedy do nas wracają, są powodem do dumy.

  • Office WorkPlace
Najwyższe standardy niezmiennie od lat

Naszą pasją i bodźcem do działania jest realizacja wyznaczonych celów, dostarczanie usług na najwyższym poziomie jakości, pełna satysfakcja klienta z otrzymanej obsługi oraz pozytywny wizerunek. To właśnie elementy, które napedzają nas do pracy o najwyższych standardach, która z biegem czasu zmieniła się w naszą pasję.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się znaleźć idealne rozwiązanie. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas!